Kurumsal

  Ana sayfa > Kurumsal

Denge vida 1996 yılında bağlantı elemanlarına olan talebin artması doğrultusunda dışarı bağımlılığı ortadan kaldırmak amacıyla kendi çapında çalışmalara başlamıştır. O yıllarda fiyat uygunluğu, kaliteli ürün ve yerinde iyi hizmet felsefesi ile sürekli yeni jenerasyonlara taşımaya çalışmaktadır.


Vida üretiminde sadece sac vidaları ile başlayıp standart vida ve cıvata üretimi ile ürün portföyünü artırmıştır. Değişen dünya düzeni içinde kar etmek, öncelikle güçlü bir yapılanmayla olacağını, hızla değişen rekabet koşulları içinde çağdaş yönetim anlayışını benimseyerek sürekli değişime ayak uydurabilen, müşterilerimizin verdiği güvenle ve onlardan gelen talepler doğrultusunda devamlı ve yeni yatırımlara yönelmek, ürün yelpazemizi çeşitlendirmeyi müşterilerimize hizmette bir görev olarak görmekteyiz.


    Vizyonumuz;

İleri teknoloji ile kaliteli ve JIT (Just in time) sistemi ile çalışan bir dünya firması haline gelerek, toplam kalite felsefesini uygulamak ve yaşatmak.


     Misyonumuz;

Hizmet ettiğimiz sektörde yapılamayan bağlantı elemanlarını üretmek. En üstün kalite ve sürekli gelişme anlayışı içerisinde bağlantı elemanları sektörü’ne ekonomik katkıda bulunmak.